Najciekawsze wiara.pl

1. #EwangeliarzOP II 2 października 2022 II Łk 17, 5-10
  2. #SłowoOPsalmach | 2 października 2022 | ks. Michał Staszewski
  3. Ponawiamy nasze poparcie dla suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy; nie uznajemy i nigdy nie uznamy rosyjskich prób zaanektowania jakiejkolwiek części terytorium Ukrainy - podkreślili we wspólnym oświadczeniu prezydenci państw Europy Środkowo-Wschodniej będących członkami NATO.
  4. Podczas gali XXVII Targów Wydawców Katolickich, która odbyła się w sobotni wieczór 1 października w katedrze polowej WP, wręczone zostały nagrody Feniks, a także nagrody i wyróżnienia w 19 kategoriach.
  5. Inflacja jest obecnie najwyższa od ponad 80 lat w Holandii, od ponad 70 lat w Niemczech, od ponad 30 lat we Włoszech i Francji i od ponad 20 lat w Turcji. Kraje Europy walczą z cenami rosnącymi w wyniku pandemii Covid-19 i chaosem w łańcuchach dostaw, a także konsekwencjami wojny na Ukrainie, powodującymi wzrost kosztów paliw i żywności.