I Niedziela Wielkiego Postu

21 lutego 2021 r.

1. W ostatni poniedziałek pożegnaliśmy + Stanisława Chromego od Wenca.
  2. Jutro święto Katedry św. Piotra Apostoła .
  3. We wtorek wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  4. Zachęcamy do rozważania męki i śmierci Pana Jezusa w czasie nabożeństw Drogi krzyżowej i Gorzkich żali.
    Droga krzyżowa jest trzy razy w tygodniu :

- w poniedziałek – godz. 16.00 – dla dzieci z Komunią świętą,

- w piątek – godz. 16.30 – dla wszystkich ,

- niedziela – po sumie  (za tydzień nie będzie ze względu na rekolekcje)

Gorzkie żale – niedziela – godz. 15.00.

1. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii lub w kancelarii.
  2. Msze św. w tygodniu w porządku zwykłym.
  3. Najlepsze życzenia dla jubilatów i solenizantów tego tygodnia.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, jego otoczenia i ofiarę parafianom od Stachury i od Mruca. Zapraszamy parafian od Lacha z Góry i od Szczepana. Sprzątanie – poniedziałek – godz. 17.30 , sobota – godz. 7.30. Bóg zapłać pewnej parafiance za ufundowanie i wyhaftowanie obrusu na ołtarz – stół ofiarny.
  5. Spotkanie dla uczniów klasy VIII w ramach przygotowania do bierzmowania – w sobotę – godz. 9.00.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje. Programy są na ołtarzach Serca Pana Jezusa i Matki Bożej . Całą młodzież zapraszamy na godzinę 17.00.