Rzymskokatolicka Parafia P.W. Przenajświętszej Trójcy w Bieńkówce

Program Festiwal Młodych ŚDM

Rzymskokatolicka Parafia P.W. Przenajświętszej Trójcy w Bieńkówce
0
0
0
s2smodern

PROGRAM FESTIWAL MŁODYCH ŚDM

Sucha Beskidzka 2016

 

PONIEDZIAŁEK, 25.07.2016
Przyjazd pielgrzymów do Suchej Beskidzkiej
18:00-19:30 Kolacja

WTOREK, 26.07.2016
Przyjazd pielgrzymów do Suchej Beskidzkiej
7:00-9:00 Śniadanie
10:00 Czuwanie modlitewne – kościół Nawiedzenia NMP
12:00-14:00 Obiad
15:00 Przywitanie pielgrzymów: p. Burmistrz, p. Starosta, ks. Proboszcz – plac targowy
15:15 Koronka do Bożego Miłosierdzia,
15:30 PREZENTACJA GOSPODARZY
15:45 Zespół wokalno-instrumentalny "Pokolenie" z Zembrzyc
15:45 Warsztaty łucznicze – miejsce: Zespół Zamkowo-Parkowy
16:15 Zespół Regionalny „Zbyrcok” z Juszczyna
16:45 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW I
17:30-19.00 TELEMOST - Transmisja Mszy Św. z Krakowa oraz Komunia św.
18:00-20:30 Kolacja
19:30 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW II i III
20:00 Pokaz karate i techniki walki wschodu – miejsce: Zespół Zamkowo-Parkowy
20.30 KONCERT MAGDY ANIOŁ
22.00 Apel Jasnogórski, rozważania różańcowe i tajemnica różańca odmawiana w wielu językach

ŚRODA, 27.07.2016
7.00-9:00 Śniadanie
9:00 Katecheza, Modlitwa, śpiew, przygotowanie do Mszy Świętej
11:00 Msza Święta
12:00-14:00 Obiad
14:00 Adrian Nowiński – solo
14:30 Chór „Jasień” i Przyjaciele
15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia,
15:15 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW IV
15:45 Zespół Regionalny „Ziemia Suska”
15:45 Warsztaty łucznicze – miejsce: Zespół Zamkowo-Parkowy
16:15 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW V
17:00 KONCERT MARCINA POKUSY
18:00-19:30 Kolacja
19:30 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW VI
20.30 KONCERT ELENI
22:15 POKAZ SZTUCZNYCH OGNI
22:30 Apel Jasnogórski, rozważania różańcowe

CZWARTEK, 28.07.2016
7.00-9:00 Śniadanie
9:00 Katecheza, Modlitwa, śpiew, przygotowanie do Mszy Świętej
11:00 Msza Święta
12:00-14:00 Obiad
14:00 Zespół Regionalny „Mała Ziemia Suska” i Kapela „Mała Ziemia Suska”
14:30 Kapela „Skoblicka”
15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15:15 PREZENTACJA PIELGRZYMÓW VII
15:45 Zespół Regionalny „Juzyna” z Zawoi
16:15 Gminna Orkiestra Dęta ze Stryszawy
17:00 Modlitwa różańcowa
17:30-19.00 TELEMOST – przywitanie Ojca Świętego
18:00-19:30 Kolacja
19:30 Zespół "Master Key" z Suchej Beskidzkiej
19:50 Chór "BEL CANTO" z Jordanowa
20:30 KONCERT „NEW DAY”
22:00 Apel Jasnogórski, rozważania różańcowe i tajemnica różańca odmawiana w wielu językach

PIĄTEK, 29.07.2016
7:00-9:00 Śniadanie
9:00 Katecheza Modlitwa, śpiew, przygotowanie do Mszy Świętej
11:00 Msza Święta
12:00-14:00 Obiad
14:00 Zespół Babiogórzanie „Polana Makowska”
14:30 Miejska Orkiestra Dęta z Suchej Beskidzkiej
15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
16:00 Finałowy mecz "COPA AMERICA – EUROPA"–Stadion Babia Góra
18:00-19.30 TELEMOST - Transmisja Drogi Krzyżowej z Papieżem Franciszkiem
17:00-19:30 Kolacja
20.30 KONCERT: Zespół Muzyki Dawnej im. Gaspare Castiglione
MOK – Zamek Sucha B.
21:00 Apel Jasnogórski, rozważania różańcowe i tajemnica różańca odmawiana w językach.

SOBOTA 30.07.2016
7:00-9:00 Śniadanie
Wyjazd do Krakowa